Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Jan Trybuch prowadzony jest od 1997r. i zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą mebli standardowych, jak i tworzonych na wymiar. Dla klientów przygotowana jest również szeroka oferta handlowa sprzętu i urządzeń do zabudowy takich jak: kuchenki, zlewozmywaki, lodówki, zmywarki, okapy oraz małe AGD. Wykonywane są indywidualne projekty i profesjonalne wizualizacje komputerowe mebli kuchennych i użytkowych. Realizując każde zamówienie firma korzysta z materiałów najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii, stawiając na innowacyjne rozwiązania.

 

 Specjalizujemy się w produkcji mebli:

 
 
KUCHENNYCH
 
 
 

Na wymiar
wraz z ich montażem

 
 
 
POKOJOWYCH
 
 
 

Na wymiar 
wraz z ich montażem

 
 
 
ŁAZIENKOWYCH
 
 
 

Na wymiar 
wraz z ich montażem

 
 
 
BIUROWYCH
 
 
 

Na wymiar 
wraz z ich montażem

 

Firma w szczególności uwzględnia potrzeby i preferencje indywidualnego klienta od wstępnych konsultacji, poprzez wykonanie projektu (wraz z wyceną), jego realizacje, transport, do wykonania prac montażowych. Zakład wykonuje rozmaite zlecenia również dla przedsiębiorstw, firm, instytucji. Do tej pory udało nam się zrealizować indywidualnie dopasowane, nowatorskie projekty między innymi dla Starostwa Powiatowego Nowego Sącza, SądeckiejBiblioteki im. Józefa Szujskiego, Hotelu Grand, Dworku Noce i Dnie w Świniarsku czy Urzędu Gminy Korzenna. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w Nowym Sączu.

Masz pytania Odnośnie naszych usług?

Meble Trybuch - Meble na wymiar facebook Meble Trybuch - Meble na wymiar google plus Meble Trybuch - Meble na wymiar instagram